S naším vozíkem více zážitků!

Půjčte si od nás manipulační techniku a obdržíte vstupenky na LEGENDY!

Pravidla soutěže

  • půjčte si od nás manipulační techniku v období 1.4. - 15.5.
  • každý týden vylosujeme několik šťastlivců, které budeme kontaktovat
  • není potřeba žádná registrace, počítá se každá objednávka

LEGENDY 2022

LEGENDY jsou největší českou motoristickou akci, která spojuje autosalon, motosalon a exhibiční jízdy, prezentace klubů, prodejní stánky, velké občerstvovací zóny a mnoho dalšího...

Naše láska k automobilům všech druhů a stáří je vyjádřením obdivu k technice a designu. Každá doba má své legendy! Každý máme svou legendu!

Co nabízí letošní LEGENDY?

Italská vášeň

Italská vášeň je hlavním tématem letošní výstavy, představí se vozi od legendárního FIATu 500 až po unikátní supersporty značek Ferrari, Lamborghini, Maserati, Alfa Romeo a další. společnost Scuderia Praha bude slavit 75.výročí založení značky Ferrari a k této příložitosti bude připravena unikátní přehlídka vozů této atomobilky.

Shell pavilon rychlosti

Pro tento rok bude připravena přehlídka supersportovních vozů. Můžete se těšit na vozy značek McLaren, Mercedes-Benz, Bentley, Porsche, BMW a mnoho další. Mezi vystatovanými vozy uvítají i mnoho výstavních premiér jako třeba nejnovější Mercedes-Benz SL

Food festival

Na své si přijdou i milovníci jídla, pro které bude připraven malý FOOD FESTIVAL. Na výběr bude toho bude opravdu spousta, můžete se tak těšit na několik food trucků s burgery, grilovaná masa, nudle na mnoho působů, vegetariánské dobroty, zmrzliny a spousta dalšího. To vše budete moci spláchnout nealkem, pivem Staropramen, vínem anebo míchaním nápojem.Nezapomnělo se ani na milovníky dobré kávy, k dispozicibudou i kavárny.

Kluby a exponáty

Majitelé unikátních vozidel všech možných značek většinou tvoří spolky a kluby. A právě díky nim bude na LEGENDÁCH možné obdivovat rozmanité expedice. Zůčastní se představitelé klubů za americké vozy, francouzské vozyněmecké vozy,  anglické vozy, japonské vozy, italské vozy a severské vozy. 

 

Vystavitelé

Na LEGENDÁCH se můžete těšit na spoustu automobilek, prodejců a služeb. Uvidíte zde firmy jako Mecedes-Benz, Ford AMB Praha, Jaguar,  Advantage Cars, Fiat, Alfa Romeo, Kaipan, ekolo a spostu dalších.

Osobnosti

  • Ondřej Klymčiw: Škodovkou na Dakar
  • Jan Černý: mistr Evropy a vícemistr ČR v rallye
  • Vojtěch Štajf: mistr Evropy historických rallye vozů
  • Tomáš Ouředníček: závodník Dakar a cross-country rallye
  • Jakub Michalovič: profesionální instruktor AMG Academy
  • Aleš Jirásek: tovární jezdec týmu Praga

 

Video pozvánka na LEGENDY

Rychlá poptávka

Povinný údaj
Odeslat
+420 777 333 131
Dispečink PO-PÁ 7-17 h