Reference

Příběhy našich klientů

Reference
13.12.2022

Převoz CT

Vysokozdvižný vozík Linde H 50 T...
Přečíst celé
Reference
25.11.2022

Uložení stroje v Klášterci nad Ohří

Tentokrát jsme z naší flotily do terénu vyslali plynový vysokozdvižný vozík Linde...
Přečíst celé

Instagram VZV RENT

Řekli o nás

Jako pořadatel hudebního festivalu www.letofest.cz jsme si pro zapůjčení manipulační techniky vybrali půjčovnu VZV Rent, která dokáže vyjít vstříc našim technickým požadavkům na potřebné stroje a to po celou dobu konání festivalu a po celé republice.

Pavel Vlašín
Managing Director, Yashica

Naše společnost se zabývá profesionálním stěhováním a instalacemi průmyslových strojů a technologických celků. V našem oboru se neobejdeme bez spolehlivé manipulační techniky s vhodnou nosností a bez partnera, který nám poskytne maximální možnou podporu v rámci svých služeb. VZV Rent je naším dlouholetým partnerem.

Josef Bureš ml.
Ředitel společnosti, Europe Automotive Holding a.s.

V našem oboru komplexních jeřábových prací se neobejdeme bez strojů, které vydrží i ty nejdrsnější podmínky. Od společnosti VZV RENT si půjčujeme terénní vozíky, teleskopické manipulátory a velkotonážní vozíky.

Lukáš Pechar
Transport Department - Head, Alvian Most

S půjčovnou VZVRENT.cz spolupracujeme od začátku našeho působení v P3 Parku Horní Počernice. Pravidelně si pronajímáme manipulační techniku pro údržbu a modernizaci našich pekařských technologií.

Luboš Marinkovič
Facility manager, Breadway

Naši klienti

Europe Automotive Holding a.s.

Pravidelně půjčujeme pracovní plošiny, retraky a čelní plynové a elektrické vozíky ke stěhování technologických celků.

Stavebniny DEK

Úzce spolupracujeme s půjčovnou DEK, která si pronajímá širokou škálu techniky od malých vzv s pohonem, diesel, plyn a aku přes kompletní sortiment pracovních plošin a v neposlední řadě i teleskopické manipulátory a terénní vozíky.

Yashica

Této eventové společnosti pronajímáme teleskopický manipulátor a terénní vozík ke stavbě 14 hudebních festivalů Létofest po dobu celé letní sezóny.

Více referencí

Rychlá poptávka

Povinný údaj
Odeslat
+420 777 333 131
Dispečink PO-PÁ 7-17 h