Reference

Příběhy našich klientů

Reference
12.05.2021

Stavba želežničního tunelu Soběslav

Klient se na nás obrátil se speciálním požadavkem. Realizuje stavbu nového železničního tunelu, vedoucím mezi obcí Soběslav...
Přečíst celé
Reference
10.05.2021

Stavba lakovny Nova Vagonka, ŠKODA

Na velkém projektu společnosti ŠKODA VAGONKA a.s, při kterém se postavila v areálu nová budova lakovny, který trval 444 dní,...
Přečíst celé

Instagram VZV RENT

Řekli o nás

Jako pořadatel hudebního festivalu www.letofest.cz jsme si pro zapůjčení manipulační techniky vybrali půjčovnu VZV Rent, která dokáže vyjít vstříc našim technickým požadavkům na potřebné stroje a to po celou dobu konání festivalu a po celé republice.

Pavel Vlašín
Managing Director, Yashica

Naše společnost se zabývá profesionálním stěhováním a instalacemi průmyslových strojů a technologických celků. V našem oboru se neobejdeme bez spolehlivé manipulační techniky s vhodnou nosností a bez partnera, který nám poskytne maximální možnou podporu v rámci svých služeb. VZV Rent je naším dlouholetým partnerem.

Josef Bureš ml.
Ředitel společnosti, Europe Automotive Holding a.s.

V našem oboru komplexních jeřábových prací se neobejdeme bez strojů, které vydrží i ty nejdrsnější podmínky. Od společnosti VZV RENT si půjčujeme terénní vozíky, teleskopické manipulátory a velkotonážní vozíky.

Lukáš Pechar
Transport Department - Head, Alvian Most

S půjčovnou VZVRENT.cz spolupracujeme od začátku našeho působení v P3 Parku Horní Počernice. Pravidelně si pronajímáme manipulační techniku pro údržbu a modernizaci našich pekařských technologií.

Luboš Marinkovič
Facility manager, Breadway

Naši klienti

Europe Automotive Holding a.s.

Pravidelně půjčujeme pracovní plošiny, retraky a čelní plynové a elektrické vozíky ke stěhování technologických celků.

Stavebniny DEK

Úzce spolupracujeme s půjčovnou DEK, která si pronajímá širokou škálu techniky od malých vzv s pohonem, diesel, plyn a aku přes kompletní sortiment pracovních plošin a v neposlední řadě i teleskopické manipulátory a terénní vozíky.

Yashica

Této eventové společnosti pronajímáme teleskopický manipulátor a terénní vozík ke stavbě 14 hudebních festivalů Létofest po dobu celé letní sezóny.

Více referencí

Rychlá poptávka

Povinný údaj
Odeslat
+420 777 333 131
Dispečink PO-PÁ 7-17 h
Provoz bez omezení