+420 777 333 131 Dispečink PO-PÁ 7-17 h

Pronájem s obsluhou

Obsluhu VZV nechte na nás

Zapůjčit si manipulační techniku je snadné. Zavoláte VZVRENT, domluvíte se na stroji, který Vám dovezeme, a co pak? Pak obvykle následuje otázka: Chlapi, umíte s tím někdo jezdit? A když se najde dobrovolník, tak obvykle následuje druhá otázka: Jak se to startuje?

Vyřešíme Vám oba problémy. Pokud máte zkušeného řidiče VZV, naše technická podpora Vás telefonicky navede, jak stroj nastartovat a rozjet se. Každý stroj je unikátní a každý výrobce aplikuje odlišné bezpečnostní pojistky proti nechtěnému pojezdu stroje.

Nezkušeného řidiče za volant VZV nepouštějte

Není dobrý nápad nechat manipulovat s břemenem nezkušeného řidiče. Točit volantem a šlapat na pedály zde rozhodně nestačí. Naši klienti často stěhují drahé technologie a každé zaváhání je draze zaplaceno.

5 věcí, které musí mít obsluha VZV

  • Znát a dodržovat zátěžový diagram stroje
  • Znát poloměr otočení stroje
  • Plynulé a precizní ovládání VZV s břemenem ve stresových situacích
  • Platný řidičský průkaz pro vysokozdvižné vozíky
  • Dobré pojištění pro případ, že se něco zvrtne

Naši řidiči

Martin

Martin

Velmi zkušený řidič manipulační techniky. Často obsluhuje velkotonážní a terénní vozíky. Podílel se na instalacích technologií nebo stavbě kulturních a sportovních událostí. Akční rádius Praha a okolí.

Pavel

Pavel

V naší půjčovně jezdí od roku 2006 se všemi typy strojů od tříkolového vozíku po otočný manipulátor. Podílel se například na stěhování vzácných kulturních děl, leteckého simulátoru, připravoval stadióny pro fotbalovou ligu mistrů, natáčel s filmaři, stěhoval monoposty F1. Akční rádius celá ČR.

Ruda

Ruda

Má praxi s obsluhou těžké techniky. Je zároveň výborný mechanikem. Akční rádius celá ČR.

Chcete mít jistotu bezpečné a přesné manipulace s Vaším nákladem? Poptejte pronájem VZV s obsluhou! Obsluhu VZV zajišťujeme pro krátkodobé i dlouhodobé pronájmy.

 

Rychlá poptávka


Odeslat poptávku
  • Vyplňte jméno a příjmení
  • Vyplňte telefonní číslo
  • Nebyl udělen souhlas se zpracováním osobních údajů
Zpráva byla úspěšně odeslána
Při zpracování požadavku došlo k chybě

PROHLÉDNĚTE SI PRODUKTOVÝ KATALOG

Zobrazit katalog