+420 777 333 131 Dispečing PO-PÁ 7-17 h

Naši klienti

Yashica

Jako pořadatel hudebního festivalu www.letofest.cz jsme si pro zapůjčení manipulační techniky vybrali půjčovnu VZV Rent, která dokáže vyjít vstříc našim technickým požadavkům na potřebné stroje a to po celou dobu konání festivalu a po celé republice.

Pavel Vlašín
Managing Director

Europe Automotive Holding a.s.

Naše společnost se zabývá profesionálním stěhováním a instalacemi průmyslových strojů a technologických celků. V našem oboru se neobejdeme bez spolehlivé manipulační techniky s vhodnou nosností a bez partnera, který nám poskytne maximální možnou podporu v rámci svých služeb. VZV Rent je naším dlouholetým partnerem.

Josef Bureš ml.
Ředitel společnosti

Alvian Most

V našem oboru komplexních jeřábových prací se neobejdeme bez strojů, které vydrží i ty nejdrsnější podmínky. Od společnosti VZV RENT si půjčujeme terénní vozíky, teleskopické manipulátory a velkotonážní vozíky.

Lukáš Pechar
Transport Department - Head

Breadway

S půjčovnou VZVRENT.cz spolupracujeme od začátku našeho působení v P3 Parku Horní Počernice. Pravidelně si pronajímáme manipulační techniku pro údržbu a modernizaci našich pekařských technologií.

Novinky

Uncategorized @sk
25. 3. 2020

Opatření - Koronavirus

Vážení zákazníci, jsme tu stále pro Vás i v těchto složitých chvílích. Zavedli jsme mnoho opatření, abychom ochránili Vás i naše z...

Flotila
7. 2. 2020

Sťahovanie nádrží z hotela Carlo IV Praha

„Aj s malým vozíkom sa dajú sťahovať veľké veci“. Vozík Linde E16 s nosnosťou 1600 Kg a výškou prejazdu 1500 mm...

Web
22. 12. 2019

VZV RENT

Nový web, nové logo, nové farby!

Flotila
20. 12. 2019

Rozšírenie flotily

Našu flotilu sme rozšírili o 3 kĺbové elektrické plošiny značky HAULOTTE HA 15 IP, JLG E400AN a  J...