+420 777 333 131 Dispečink PO-PÁ 7-17 h

Naši klienti

Yashica

Jako pořadatel hudebního festivalu www.letofest.cz jsme si pro zapůjčení manipulační techniky vybrali půjčovnu VZV Rent, která dokáže vyjít vstříc našim technickým požadavkům na potřebné stroje a to po celou dobu konání festivalu a po celé republice.

Pavel Vlašín
Managing Director

Europe Automotive Holding a.s.

Naše společnost se zabývá profesionálním stěhováním a instalacemi průmyslových strojů a technologických celků. V našem oboru se neobejdeme bez spolehlivé manipulační techniky s vhodnou nosností a bez partnera, který nám poskytne maximální možnou podporu v rámci svých služeb. VZV Rent je naším dlouholetým partnerem.

Josef Bureš ml.
Ředitel společnosti

Alvian Most

V našem oboru komplexních jeřábových prací se neobejdeme bez strojů, které vydrží i ty nejdrsnější podmínky. Od společnosti VZV RENT si půjčujeme terénní vozíky, teleskopické manipulátory a velkotonážní vozíky.

Lukáš Pechar
Transport Department - Head

Breadway

S půjčovnou VZVRENT.cz spolupracujeme od začátku našeho působení v P3 Parku Horní Počernice. Pravidelně si pronajímáme manipulační techniku pro údržbu a modernizaci našich pekařských technologií.

Novinky

VZV RENT
2. 6. 2020

Nový logistický partner

VZVRENT se stal logistickým partnerem Cara Plasma. Ranní nakládka plasmy v centru Prahy

Flotila
19. 5. 2020

Akční ceny pronájmu 790,- Kč/den

Akční jarní ceny za pronájem manipulační techniky Připravili jsme pro Vás speciální jarní akc...

Flotila
29. 4. 2020

Rozšíření flotily

Naší flotilu jsme rozšířili o tři teleskopické manipulátory MANITOU a JCB. Dále jsme flotilu rozšířili o jeden terénní ...

VZV RENT
8. 4. 2020

Doprava zdarma

Nově jsme otevřeli pobočku VZV RENT v Brně. Ny...

Flotila
8. 4. 2020

Instalace obytných buněk

Dnes jsme blízko Jaroměře instalovali obytné buňky s pomocí vozíku

25. 3. 2020

Opatření - Koronavirus

Vážení zákazníci, jsme tu stále pro Vás i v těchto složitých chvílích. Zavedli jsme mnoho opatření, abychom ochránili Vás i naše z...