+420 777 333 131 Dispatching MO-FR 7am - 5pm

Our clients

Yashica

Jako pořadatel hudebního festivalu www.letofest.cz jsme si pro zapůjčení manipulační techniky vybrali půjčovnu VZV Rent, která dokáže vyjít vstříc našim technickým požadavkům na potřebné stroje a to po celou dobu konání festivalu a po celé republice.

Pavel Vlašín
Managing Director

Europe Automotive Holding a.s.

Naše společnost se zabývá profesionálním stěhováním a instalacemi průmyslových strojů a technologických celků. V našem oboru se neobejdeme bez spolehlivé manipulační techniky s vhodnou nosností a bez partnera, který nám poskytne maximální možnou podporu v rámci svých služeb. VZV Rent je naším dlouholetým partnerem.

Josef Bureš ml.
Ředitel společnosti

Alvian Most

V našem oboru komplexních jeřábových prací se neobejdeme bez strojů, které vydrží i ty nejdrsnější podmínky. Od společnosti VZV RENT si půjčujeme terénní vozíky, teleskopické manipulátory a velkotonážní vozíky.

Lukáš Pechar
Transport Department - Head

Breadway

S půjčovnou VZVRENT.cz spolupracujeme od začátku našeho působení v P3 Parku Horní Počernice. Pravidelně si pronajímáme manipulační techniku pro údržbu a modernizaci našich pekařských technologií.

News

Uncategorized
25. 3. 2020

Precautions - Coronavirus

Dear customers, We remain here for you even in these difficult moments. We have put in place many measures to protect our employees, as well as vis...

Fleet
7. 2. 2020

Moving tanks from hotel Carlo IV Prague

„Big things can be moved even with small forklift“. Forklift Linde E16 with load capacity 1600 Kg and working height 1500 mm

Website
22. 12. 2019

VZVRENT

New website, new brand, new colors!

Fleet
20. 12. 2019

Fleet extension

We have expanded our fleet by three articulated booms brand HAULOTTE HA 15 IP, JLG E400AN a  JLG E300AJP