+420 777 333 131 Dispatching

Unsere Kunden

Yashica

Jako pořadatel hudebního festivalu www.letofest.cz jsme si pro zapůjčení manipulační techniky vybrali půjčovnu VZV Rent, která dokáže vyjít vstříc našim technickým požadavkům na potřebné stroje a to po celou dobu konání festivalu a po celé republice.

Pavel Vlašín
Managing Director

Europe Automotive Holding a.s.

Naše společnost se zabývá profesionálním stěhováním a instalacemi průmyslových strojů a technologických celků. V našem oboru se neobejdeme bez spolehlivé manipulační techniky s vhodnou nosností a bez partnera, který nám poskytne maximální možnou podporu v rámci svých služeb. VZV Rent je naším dlouholetým partnerem.

Josef Bureš ml.
Ředitel společnosti

Alvian Most

V našem oboru komplexních jeřábových prací se neobejdeme bez strojů, které vydrží i ty nejdrsnější podmínky. Od společnosti VZV RENT si půjčujeme terénní vozíky, teleskopické manipulátory a velkotonážní vozíky.

Lukáš Pechar
Transport Department - Head

Breadway

S půjčovnou VZVRENT.cz spolupracujeme od začátku našeho působení v P3 Parku Horní Počernice. Pravidelně si pronajímáme manipulační techniku pro údržbu a modernizaci našich pekařských technologií.

Neuigkeiten

Unkategorisiert
25. 3. 2020

Massnahmen - Coronavirus

Sehr geehrte Kunden, wir sind immer für Sie da, auch in dieser komplizierter Zeit. Wir haben viele Maßnahmen gemacht, um Sie und auch unsere Mita...

Flotila
7. 2. 2020

Linde E16 - Carlo IV Hotel Prag

Gabelstapler Linde E16 mit Tragkraft 1600 Kg und Durchfahrtshöhe 1500 mm.

Web
22. 12. 2019

VZV RENT

Neue Website, neues Logo, neue Farben!

Flotila
20. 12. 2019

Flottenerweiterung

GELENKARBEITSBÜHNEN: HAULOTTE HA 15 IP, JLG E400AN, JLG E300AJP. Diese Gelenkarbeitsbühnen haben Bauh...