Speciální stěhovací technika

  • stěhování a přeprava těžkých a nadrozměrných břemen
  • speciální technika do míst s omezeným manipulačním prostorem
  • zajistíme speciální techniku, vysokozdvižné vozíky, pracovní plošiny i jejich obsluhu

Služby

Stěhování

Zajistíme stěhování, vykládku i složení nadrozměrných břemen našimi velkotonážními vysokozdvižnými vozíky. 

Těžké zdvihy a manipulace

Kompletní a profesionální stěhování strojů a zařízení, montáž a demontáž všech provozních médií, příprava a zajištění veškeré manipulační či transportní techniky, včetně klasické i nadrozměrné přepravy. Poradenství před i v průběhu realizace stěhování.

Typy stěhovací manipulační techniky

Těžkotonážní VZV

Těžkotonážní vysokozdvižné vozíky, známé taky jako velkotonážní a vysokotonážní, se využívají pro manipulaci s těžkými a nadrozměrnými břemeny. Ty nejtěžší zvládnou až 22 tun.

COMETTO ECO 1000 – SPMT

Samohybný podvozek s nosností až 174 tun je využíván k transportu strojů nebo strojních částí především v interiérech s omezeným přístupem a prostorem. 

Valla 250 E

Mobilní jeřáb s nosností až 25 tun, zdvih 13 000 mm je využíván především v interiérech s omezeným přístupem a prostorem.

TriLifter TL 65

Halový jeřáb s maximální nosností až 65 tun a zdvihem 7 520mm vhodný zejména k manipulacím s břemeny v halách s omezeným prostorem nebo nízkým stropem. 

ENERPAC SL 400

Hydraulické portálové jeřáby SL 400 slouží ke zvedání strojů, těžkých břemen v místech s omezenou manipulační schopností jako jsou výrobní závody apod.

Kdo si pronajímá stěhovací techniku

Přijedeme k Vám a domluvíme spolu vše k pronájmu manipulační techniky. Zjistíme technické parametry pronájmu, navrhneme optimální řešení a připravíme Vám cenovou nabídku.

Blanka a Tereza
manažerky VZV RENT
Chci schůzku

Rychlá poptávka

Povinný údaj
Odeslat
+420 777 333 131
Dispečink PO-PÁ 7-17 h