Pronájem VZV s obsluhou

Obsluhu VZV nechte na nás

Zapůjčit si manipulační techniku je snadné. Zavoláte VZVRENT, domluvíte se na stroji, který Vám dovezeme, a co pak? Pak obvykle následuje otázka: Chlapi, umíte s tím někdo jezdit? A když se najde dobrovolník, tak obvykle následuje druhá otázka: Jak se to startuje?

Vyřešíme Vám oba problémy. Pokud máte zkušeného řidiče VZV, naše technická podpora Vás telefonicky navede, jak stroj nastartovat a rozjet se. Každý stroj je unikátní a každý výrobce aplikuje odlišné bezpečnostní pojistky proti nechtěnému pojezdu stroje.

Nezkušeného řidiče za volant VZV nepouštějte

Není dobrý nápad nechat manipulovat s břemenem nezkušeného řidiče. Točit volantem a šlapat na pedály zde rozhodně nestačí. Naši klienti často stěhují drahé technologie a každé zaváhání je draze zaplaceno.

5 věcí, kterými musí disponovat obsluha VZV

  1. Znát a dodržovat zátěžový diagram stroje
  2. Znát poloměr otočení stroje
  3. Plynulé a precizní ovládání VZV s břemenem ve stresových situacích
  4. Platný řidičský průkaz pro vysokozdvižné vozíky
  5. Dobré pojištění pro případ, když se něco zvrtne

Naši zkušení řidiči VZV

Martin

Velmi zkušený řidič manipulační techniky. Často obsluhuje velkotonážní a terénní vozíky. Podílel se na instalacích technologií nebo stavbě kulturních a sportovních událostí. Akční rádius Praha a okolí.

Pavel

V naší půjčovně jezdí od roku 2006 se všemi typy strojů od tříkolového vozíku po otočný manipulátor. Podílel se například na stěhování vzácných kulturních děl, leteckého simulátoru, připravoval stadióny pro fotbalovou ligu mistrů, natáčel s filmaři, stěhoval monoposty F1. Akční rádius celá ČR.

Ruda

Má praxi s obsluhou těžké techniky. Je zároveň výborným mechanikem. Akční rádius celá ČR.

Rychlá poptávka

Povinný údaj
Odeslat
+420 777 333 131
Dispečink PO-PÁ 7-17 h