6. března 2020

VZV RENT – špička v oblasti pronájmu manipulační techniky

VZV RENT patří mezi špičku společností v oblasti pronájmu manipulační techniky.

V naší flotile najdete ruční nízkozdvižné vozíky, plynové vysokozdvižné vozíky (LPG VZV), elektrické vysokozdvižné vozíky (AKU VZV), dieselové vysokozdvižné vozíky (Diesel VZV) značky Linde, Still, Jungheinrich, Toyota, Nissan, BT, Yale, TCM s nosností od 1,6 t až po 22 t. Terénní vozíky značky JCB, Ausa s pohonem 4×4 a nosností od 1,5 t až po 4 t. Kloubové pracovní plošiny a nůžkové pracovní plošiny značky Haulotte, JLG, Genie se zdvihem až 15 m elektrické i dieselové. Teleskopické manipulátory značky Manitou, JCB s dieselovým pohonem, nosností až 4 tuny a zdvihem až 18 metrů. K dispozici máme také skladovou techniku jako jsou retraky značky JCB, Manitou, BT, Still, Linde, Jungheinrich nebo ručně vedené paletové vozíky.

K pronájmu nabízíme přibližně 300ks manipulační techniky, která je k dispozici v hlavním skladu v Červené Vodě a ve skladech v Praze a v Brně. Díky umístění poboček jsme při pronájmech manipulační techniky schopni pokrýt velkou část klientely na různých místech ČR.

Pro klienty jsme připravili také možnost osobního vyzkoušení vybrané manipulační techniky ještě před pronájmem v našich skladech v Červené Vodě a v Praze. Zde je připraven tým odborníků, který vás seznámí s vysokozdvižným vozíkem tak, aby byl klient maximálně spokojen.

\