Stěhování Lamborghini z lega
VZVRENT  |   Novinky  |   Stěhování Lamborghini z lega
07.12.2021

Sián je prvním hybridním a vůbec nejvýkonnějším vozem, které Lamborgini vyrobilo, dohromady bylo vyrobeno pouze 63 kusů. Pak přišlo LEGO, které na oslavu partnerství s Lamobrgini postavilo 64. kus. Původně se měl Sián jako první předvést v New Yorku na autosalonu, ten byl ale kvůli covidu zrušen, a tak bude model představen světu až u nás. S pomocí našeho vozíku byl vůz uložen na své místo v obchodním centru Westfield Chodov, kde jej můžete do konce tohoto roku vidět.

 Na rozdíl od modelu Bugatti Chiron je Sián nepojízdný, hlavní důraz byl kladen na design. Tomu nasvědčuje i to, že o lakování dílků tvořících karoserii se postarali přímo lakýrníci Lamborghini v Itálii a jak bylo u těchto super aut zvykem, i tento model má svůj jedinečný odstín zelené. Ze sériového vozu dostal model pouze litá kola a dvě loga, jinak bylo použito přes 400 tisíc dílků. Jeho stavba zabrala neuvěřitelných 8 660hodin a nepadla ani kapka lepidla. Celková váha i s železným podstavcem je 2,2 tuny, přitom samotný model přitom váží jenom půl tuny.

Stejně jako tomu bylo v roce 2018, kdy stejná Kladenská továrna sestrojila model Bugatti Chiron, jsme mohli být u toho. Náš zkušený řidič spolu s vysokozdvižným vozíkem Linde „Lambo“ vyložili z nákladního vozu a předali k instalaci na své místo. Tohle ale mohlo začít až po zavření všech obchodů, kdy v obchodním domě nebylo ani živáčka. Vypuklo to tedy po 22hodině a hotovo bylo kolem 1 hodiny ráno, vždy se přizpůsobíme potřebám našeho klienta, ať je to ve 3 hodiny odpoledne anebo ráno. Věříme, že pokud bude LEGO stavět další model v životní velikosti, budeme opět u toho.

Další novinky

25.09.2023

Obsluhu VZV nechte na nás!

Zapůjčit si manipulační techniku je snadné. Zavoláte VZVRENT, domluvíte se na stroji, který Vám dovezeme, a co pak?

25.07.2023

Legendy nebes

Další Legendy jsou tady a i tentokrát budeme u toho!

07.07.2023

Ohlédnutí za Legendami

Legendou jsou již za námi a doufáme, že jste si letošní ročník užili, tak jako my.

Loading