Přidejte se k našemu týmu na pozici manažer/manažerka!
VZVRENT  |   Novinky  |   Přidejte se k našemu týmu na pozici manažer/manažerka!
25.01.2024

Rozšiřujeme řady našich zaměstnanců a hledáme šikovného manažera/manažerku do našeho oddělení v Praze. Chcete změnu? Máte pocit, že nevyděláváte tolik, kolik si zasloužíte? Chcete pracovat pro silnou a úspěšnou firmu? Přijďte k nám na pohovor.

Co od Vás očekáváme?

Jste rozený(á) obchodník(ce), každou příležitost umíte otočit v zisk. Máte výborné kupecké počty a rychle si v hlavě srovnáte, co se vyplatí a co nikoliv. Máte selský rozum a umíte si v nových situacích rychle poradit. Jste diplomat a umíte řešit problémové situace. Máte výborné komunikační schopnosti. Umíte vyjednávat. Vaší výhodou je znalost trhu manipulační techniky, ale není to podmínkou. Zaškolíme Vás, není to složité. Vlastníte ŘP sk. B. Cizí jazyk (angličtina, němčina) a vysokoškolské vzdělání je výhodou, není však podmínkou. Praxe je výhodou. Nemáte praxi, a přesto si myslíte, že na to máte? Dáme Vám šanci, přijďte na pohovor.

Co bude vaší pracovní náplní?

Budete pronajímat manipulační techniku. Naše stroje se používají pro složení piana až po dlouhodobé pronájmy na stavbách. Poznáte různé obory. Budete aktivně vyhledávat nové obchodní příležitosti a mapovat konkurenci. Budete udržovat stávající zákazníky a vyhledávat nové.

S KÝM BUDETE PRACOVAT?

Budete součástí obchodního týmu v Praze. V první týdnech obdržíte podporu od ředitele půjčovny a ostatních pracovníků VZV. Poté, co se rozkoukáte, očekáváme samostatnost. V problémových situacích Vám pomůže celý tým VZV.

Nástup možný ihned. Životopisy posílejte na e-mail uchazeci@vzv.cz.

Další novinky

25.01.2024

Přidejte se k našemu týmu na pozici manažer/manažerka!

Hledáme Manažera/Manažerku do oddělení VZVRENT v Praze. Chcete změnu? Máte pocit, že nevyděláváte tolik, kolik si zasloužíte? Chcete pracovat pro silnou a úspěšnou firmu? Přijďte k nám na pohovor.

22.12.2023

Veselé Vánoce a šťastný nový rok!

Děkujeme vám za vaši loajalitu a těšíme se na další společné roky plné vzájemného respektu a úspěchů.

25.09.2023

Obsluhu VZV nechte na nás!

Zapůjčit si manipulační techniku je snadné. Zavoláte VZVRENT, domluvíte se na stroji, který Vám dovezeme, a co pak?

aplikace
Loading