Nováčci v naší flotile
VZVRENT  |   Novinky  |   Nováčci v naší flotile
22.05.2023
Abychom mohli vyhovět všem poptávkám, rozšířili jsme opět naši flotilu. Připravili jsme si pro vás hned několik vysokozdvižných vozíků Toyota, a to 12 kousků s plynovým a 6 s elektrickém pohonem.

  

TOYOTA 32-8FG25

Vysokozdvižné vozíky s LPG motorem, nosností 2,5t a zvedacím zařízení TRIPLEX o celkové výšce 4 000 mm. Triplex je nejlepší volbou, pokud potřebujete zvedat do velké výšky a současně požadujete nízkou stavební výšku vozíku. Jsou navíc vybaveny bočním posuvem, který umožňuje posouvání obou nosných vidlí zároveň doleva a doprava a tím významně usnadňuje manipulaci. 

TOYOTA 05-8FB M35T 

Stroje s elektrickým pohonem jsou ideální především do míst, kde je kladen důraz na nulové emise a nízkou hladinu zvuku. Vozíky mají nosnost 3 t a zvedací zařízení TRIPLEX o celkové výšce 5 500 mm. Tyto vozíky jsou také vybaveny bočním posuvem. 


Kromě těchto nových přírůstků, máme v naší flotile přes 250 strojů pro každou příležitost. 

Další novinky

25.01.2024

Přidejte se k našemu týmu na pozici manažer/manažerka!

Hledáme Manažera/Manažerku do oddělení VZVRENT v Praze. Chcete změnu? Máte pocit, že nevyděláváte tolik, kolik si zasloužíte? Chcete pracovat pro silnou a úspěšnou firmu? Přijďte k nám na pohovor.

22.12.2023

Veselé Vánoce a šťastný nový rok!

Děkujeme vám za vaši loajalitu a těšíme se na další společné roky plné vzájemného respektu a úspěchů.

25.09.2023

Obsluhu VZV nechte na nás!

Zapůjčit si manipulační techniku je snadné. Zavoláte VZVRENT, domluvíte se na stroji, který Vám dovezeme, a co pak?

aplikace
Loading