Legendy nebes
VZVRENT  |   Novinky  |   Legendy nebes
25.07.2023
VZVRENT je hlavním logistickým partnerem letošní letecké show, Legendy nebes. Královéhradecký letecký den vás čeká v novém kabátě a s jedinečným konceptem pro celou rodinu! Připraven je bohatý dětský, letecký a hudební program. Pro děti budou připraveny nejrůznější atrakce, soutěže a dětská vystoupení. Leteckou show obstarají legendární letecké stroje, akrobatická vystoupení a vzdušné souboje. Hudební program začínající okolo 16h. odstartuje skupina ABBA STARS, pokračovat budou skupiny Všichni Svatí, AC/CZ a Krucipüsk. Program vyvrcholí okolo 21:30 a to PyroShow z vrtulníku BO 105 a vystoupení Paraglidingové skupiny Flying Dragons Team.

  • Dětský program - Děti do 12 let (včetně) mají vstup zdarma
  • Opravdové legendy ve vzduchu AH-1 Cobra, MIG 15, P-51D Mustang - Excalibur a mnoho dalších
  • Nabitý hudební program plný hvězd zakončený letecko-světelnou PyroShow

Festival funguje převážně na metodě cashless, díky kterému se zrychlí veškerý nákup a prodej na festivalu, navíc bude bezpečnější, a přitom bude velmi uživatelsky jednoduchý.

Více na: legendynebes.cz/

Další novinky

25.07.2023

Legendy nebes

Další Legendy jsou tady a i tentokrát budeme u toho!

07.07.2023

Ohlédnutí za Legendami

Legendou jsou již za námi a doufáme, že jste si letošní ročník užili, tak jako my.

22.05.2023

Nováčci v naší flotile

Abychom mohli vyhovět všem poptávkám, rozšířili jsme opět naši flotilu. Připravili jsme si pro vás hned několik vysokozdvižných vozíků Toyota, a to 12 kousků s plynovým a 6 s elektrickém pohonem.

Loading