Flotila VZV RENT - Kloubové pracovní plošiny
VZVRENT  |   Novinky  |   Flotila VZV RENT - Kloubové pracovní plošiny
02.06.2021

Kloubové pracovní plošiny jsou jedním z druhů plošin, které naše půjčovna VZV RENT nabízí k pronájmu. Jejich stavba se skládá z automobilového podvozku, na kterém je umístěná otočná nástavba. Ta se dokáže na své ose otočit o 200° až 340°. Na otočné nástavbě je umístěn panel pro ovládání plošiny ze země. Následující částí je hydraulicky ovládáné kloubové teleskopické rameno s možností pohybu ve vertikálním úhlu o 140° umožňující přístup i do složitějších míst, kam se ostatní druhy plošin nemohou dostat. Pracovní koš umístěný na teleskopickém rameni má uvnitř na jednom z boků umístěný další ovládácí panel. Stejně jako u ostaních plošin, tak i zde se na panelu obsluze zobrazí varovná zmanení. Pokud dojde k překročení bodu sklonu plošiny, může dojít k nebezpečí.

Skladem máme kloubové plošiny s elektrickým i dieselovým pohonem s výškou zdvihu od 8 do 15,7 metru a nosností od 0,13 až po 2,5 tuny. Využíváme je při práci na rovném povrchu ve výrobních a skladovacích halách, opravárenských a údržbářských pracích, stavebních pracích, kde mohou plně nahradit lešení. Plošiny s pohonem 4x4 s možností přepnutí motoru na spalovací se využívají také v náročnějším terénu venkovních prostorů.

V naší flotile máme 60 plošin s elektrickým a dieselovým pohonem.
Pronajímáme námi ověřené značky pracovních kloubových plošin: JLG, HAULOTTE, GENIE.
Vybrané stroje expedujeme do 30 minut.

Další novinky

25.01.2024

Přidejte se k našemu týmu na pozici manažer/manažerka!

Hledáme Manažera/Manažerku do oddělení VZVRENT v Praze. Chcete změnu? Máte pocit, že nevyděláváte tolik, kolik si zasloužíte? Chcete pracovat pro silnou a úspěšnou firmu? Přijďte k nám na pohovor.

22.12.2023

Veselé Vánoce a šťastný nový rok!

Děkujeme vám za vaši loajalitu a těšíme se na další společné roky plné vzájemného respektu a úspěchů.

25.09.2023

Obsluhu VZV nechte na nás!

Zapůjčit si manipulační techniku je snadné. Zavoláte VZVRENT, domluvíte se na stroji, který Vám dovezeme, a co pak?

Loading