Stěhování sochy Quo Vadis Davida Černého do Berlína
VZVRENT  |   Reference  |   Stěhování sochy Quo Vadis Davida Černého do Berlína
24.09.2020

Poslední srpnové pondělí jsme realizovali velmi zajímavý pronájem vysokozdvižného vozíku s obsluhou. U příležitosti 30. výročí sjednocení Německa jsme se podíleli na stěhování sochy Quo Vadis Davida Černého z Velvyslanectví SRN v Praze na náměstí v Berlíně.

400 km se sochou a vysokozdvižným vozíkem

Stěhování provázelo hned několik logistických operací. Nejprve jsme se museli vypořádat s naložením sochy na menší nákladní vůz s plošinou, který byl výbornou volbou do úzkých pražských ulic. Sochu kráčejícího Trabiho jsme převezli na centrálu půjčovny manipulační techniky VZV RENT do Horních Počernic, kde jsme ji přeložili na podvalovou soupravu spolu s dalším vysokozdvižným vozíkem a vyrazili jsme do 400 km vzdáleného Berlína, kde jsme sochu vyložili a umístili.

Sochu stěhovaly hned dva vysokozdvižné vozíky

Celkem jsme použili 2 čelní vozíky Linde včetně obsluhy. Jeden elektrický vysokozdvižný vozík v Praze při nakládce u Velvyslanectví SRN a druhý plynový vozík Linde pro vykládku v Berlíně.

Další reference

23.02.2023

Demontáž simulátoru Boeingu 737

V areálu Letiště Václava Havla, kde sídlí společnost Czech Aviation Training Centre s.r.o., jsme měli další zakázku. Šlo o demontáž trenažeru Boeingu 737. Školící centrum se zabývá výcvikem pilotů, palubních průvodčích a nabízí i spoustu dalších kurzů.

15.02.2023

Stavba hangáru

Teleskopický manipulátor JCB 535-140 využil svoji sílu a se svým teleskopickým ramenem pomohl se stavbou hangáru na soukromém letišti.

13.12.2022

Převoz CT

Vysokozdvižný vozík Linde H 50 T s nosností 5 tun a výškou zdvihu až 5,85 m byl vyslán na pomoc do Ústřední vojenské nemocnice v Praze. Náš zkušený řidič měl na starost převoz CNC stroje.

Loading