Pronájem několika strojů pro Amazon
VZVRENT  |   Reference  |   Pronájem několika strojů pro Amazon
22.02.2022

Společnost Amazon si zapůjčila několik stojů z naší flotily na svou stavbu v Kojetíně. Pro práci ve výškách si vybrali pracovní plošiny nůžkové i ty kloubové, které je možné využít i v terénu a díky svému ramenu se hodí tam, kde je potřeba často měnit pozici pracovního koše. Na manipulaci s materiálem bylo půjčeno několik čelních vysokozdvižných vozíků s nešpinícími pneumatikami, a tak nové haly zůstanou i nadále bez šmouh.


Dlouhodobý pronájem má u nás obrovskou výhodu, po celou dobu strojům zajišťujeme údržbu i servis. Vy tedy stroj pouze využíváte k práci. Tak neváhejte a kontaktujte nás.


Proč VZV RENT?

  • Kvalifikovaná obsluha
  • Kompletní zajištění dopravy
  • Servis
  • Dlouhodobý pronájem

Další reference

23.02.2023

Demontáž simulátoru Boeingu 737

V areálu Letiště Václava Havla, kde sídlí společnost Czech Aviation Training Centre s.r.o., jsme měli další zakázku. Šlo o demontáž trenažeru Boeingu 737. Školící centrum se zabývá výcvikem pilotů, palubních průvodčích a nabízí i spoustu dalších kurzů.

15.02.2023

Stavba hangáru

Teleskopický manipulátor JCB 535-140 využil svoji sílu a se svým teleskopickým ramenem pomohl se stavbou hangáru na soukromém letišti.

13.12.2022

Převoz CT

Vysokozdvižný vozík Linde H 50 T s nosností 5 tun a výškou zdvihu až 5,85 m byl vyslán na pomoc do Ústřední vojenské nemocnice v Praze. Náš zkušený řidič měl na starost převoz CNC stroje.

Loading