Letní výzva ve Škoda Auto Mladá Boleslav
VZVRENT  |   Reference  |   Letní výzva ve Škoda Auto Mladá Boleslav
18.08.2025
V červenci jsme se podíleli na jedné z klíčových akcí měsíce – plánované odstávce ve výrobním závodě Škoda Auto. Pro potřeby této rozsáhlé operace jsme dodali flotilu 37 kusů manipulační techniky.

Během dvoutýdenní odstávky probíhaly údržby, opravy i investiční práce. Naše technika sehrála důležitou roli při manipulaci v halách, přesunech palet i těžkých dílů. Každý stroj měl své přesné místo a jasně definovaný úkol – vše probíhalo podle plánu a s maximální efektivitou.

Tato zakázka představovala významnou letní výzvu, kterou jsme úspěšně zvládli a jsme připraveni se podobně efektivně zapojit i do dalších náročných projektů.

Proč VZV Rent?

  • Dlouhodobý i krátkodobý pronájem
  • Servis
  • Náhradní stroj do 24 hodin
  • Kompletní zajištění dopravy

Další reference

14.10.2025

Naše technika opět v akci: co jsme zvládli během srpna

Srpen přinesl řadu rozmanitých projektů, kde jsme se opět mohli opřít o naše stroje i zkušený tým.

09.09.2025

Instalace sochy na Dvoreckém mostě v Praze

Na vznikajícím Dvoreckém mostě v Praze jsme se podíleli na jedinečné instalaci dvanáctitunové železobetonové sochy Heavy Head Boy – chlapec s těžkou hlavou od umělce Krištofa Kintery.

18.08.2025

Letní výzva ve Škoda Auto Mladá Boleslav

V červenci jsme se podíleli na jedné z klíčových akcí měsíce – plánované odstávce ve výrobním závodě Škoda Auto.

aplikace
Loading