Instalace bazénu pomocí manipulátoru JCB
VZVRENT  |   Reference  |   Instalace bazénu pomocí manipulátoru JCB
21.07.2020

Instalace b

Teleskopické manipulátory umožňují díky svému výsuvnému ramenu manipulovat s nákladem jak do výšky, tak i směrem dopředu. Jsou univerzálním řešením pro manipulaci s materiálem na nezpevněném terénu.

azénu pomocí manipulátoru JCB

Teleskopický manipulátor JCB 533-105

Zapůjčili jsme náš manipulátor s profesionální obsluhou zákazníkovi, který potřeboval umístit bazén na svou zahradu. Kompaktní rozměry manipulátoru a šikovnost naší obsluhy bylo přesně to pravé pro tuto akci, manipulátor tak plně nahradil jeřáb. Nabídli jsme zákazníkovi rychlé a snadné řešení!

Spokojení zákazníci jsou naším cílem!

„Instalace bazénu na naší zahradě pomocí manipulátoru proběhla na výbornou! Plnohodnotná náhrada jeřábu! VZV RENT děkujeme!“ – Michal Ryšánek

Podívejte se na manipulátor JCB v akci

Další reference

23.02.2023

Demontáž simulátoru Boeingu 737

V areálu Letiště Václava Havla, kde sídlí společnost Czech Aviation Training Centre s.r.o., jsme měli další zakázku. Šlo o demontáž trenažeru Boeingu 737. Školící centrum se zabývá výcvikem pilotů, palubních průvodčích a nabízí i spoustu dalších kurzů.

15.02.2023

Stavba hangáru

Teleskopický manipulátor JCB 535-140 využil svoji sílu a se svým teleskopickým ramenem pomohl se stavbou hangáru na soukromém letišti.

13.12.2022

Převoz CT

Vysokozdvižný vozík Linde H 50 T s nosností 5 tun a výškou zdvihu až 5,85 m byl vyslán na pomoc do Ústřední vojenské nemocnice v Praze. Náš zkušený řidič měl na starost převoz CNC stroje.

Loading