+420 777 333 131 Dispečink PO-PÁ 7-17 h

O nás

VZV GROUP s.r.o. vznikla v Červené Vodě na rozhraní Čech a Moravy. Je to více než 20 let, co houževnatá rodina začala opravovat a prodávat manipulační techniku. Přes nelehké začátky se nám postupně podařilo na 4 hektarech vybudovat výrobní závod. Dodáváme manipulační techniku koncovým zákazníkům a velkoobchodně partnerům po celém světe. Nabízíme další služby jako jsou pronájem a servis manipulační techniky. Divize pronájmu manipulační techniky VZV RENT nabízí široké spektrum manipulační techniky. Skladem k pronájmu máme více než 250 strojů. Vynikáme nabídkou speciálních strojů, které u konkurence nenajdete. Např. terénní vozíky, otočné manipulátory, vozíky s vysokou nosností, speciální aku vozíky s vysokým zdvihem a nosností. Techniku si můžete zapůjčit na pobočkách v Praze, Brně a Červené Vodě.

Dnes jsme vybaveni špičkovým repasovacím centrem.

Dodáváme manipulační techniku koncovým zákazníkům a velkoobchodním partnerům po celém světe. Nabízíme další služby jako jsou pronájem a servis manipulační techniky.

ALT

Jsme progresivní společností.

Mentalitu start-upu si držíme pořád. Jsme hrdí na svůj vlastní ERP a digitalizaci, do které neustále investujeme. Jsme tým kreativců, jsme VZV. Můžeme se potkat na pobočkách v Praze, v Kostelci nad Orlicí, Červené Vodě a nově i v Brně.

ALT

Naše společnosti bych přirovnal k agilní houbě, která roste a mění se každým dnem. Vedle prodeje manipulační techniky neustále podporujeme rozvoj projektu VZVRENT.CZ. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobé pronájmy. Nemáme předsudky ke specifickým požadavkům zákazníků. Ve flotile máme více než 250 strojů. Portfolio techniky si můžete prohlédnout v PRODUKTOVÉM KATALOGU. Oslovte náš dispečink, pokusíme se Vaši specifickou poptávku uspokojit či nalézt alternativní řešení. Nabízíme pronájem po celé Evropě. Budeme rádi, když využijete našich služeb.

Milan Černohous, CEO

VZV GROUP s.r.o
Signature

Baví mě rozmanitost potřeb našich zákazníků. Někdy to začíná potřebou přemístění pouhé jedné palety, jindy přesunem několikatunového technologického celku. VZVRENT.CZ je správný tým lidí, kteří táhnou za jeden provaz! Neznáme slovo problém, nemáme předsudky. Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům. Těšíme se na Vás.

Tomáš Heralt, ředitel půjčovny

VZV GROUP s.r.o
Signature